Öğrenci Kulüpleri

 

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ KULÜP LİSTESİ

 

 

KULÜP ADI

KULÜP BAŞKANI

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

 

Bilgisayar Kulübü

 

Muhammet ÇELİK

Yrd.Doç Dr.Ali Orhan AYDIN

 

İzcilik ve Doğa Kulübü

 

Hızır GÜLALİ

Yrd.Doç.Dr. Hamdi SÖZÖZ

 

Ekonomi ve Finans Kulübü

 

Muhammet GÜLER

Prof.Dr. Osman Z. ORHAN

 

Kitap Kütüphane Kulübü

 

İsmail BIYIKLI

A.Şenol ARMAĞAN

 

Kültürel Dayanışma Kulübü

 

Fırat ÜRÜN

Emel BALCI

 

Proje Kulübü

 

Hakan MERAL

Yrd.Doç.Dr. Rüştü Murat DEMİRER

 

Gezi  kültür ve sanat Kulübü

 

Betül KEMENDİ

Arş.Gör. Yeter ÇAN

 

Moda ve Tekstil Kulübü

 

Nuray ASLAN

Yrd.Doç.Dr. S.Engin AKDOĞAN

 

Sosyal Etkinlikler Kulübü

 

Kerem ÖZEL

Tarık Babayiğit

 

Genç Siyasetçiler Kulübü

 

M.Burak ÖZEN

Prof.Dr.Ömür Şakir Babaoğlu

 

Çocuk Gelişimciler Kulubü

 

Gülsen TURAN

Öğr.Gör.Onay Budak

 

Kalplerinde Fenerbahçeyi Yaşatanlar Kulübü

 

Mert BATUR

Bestami KARAKAYA

 

Üniversiteli BJK Kulübü

 

Emre KALFA

Öğ.Gör. Tarık BABAYİĞİT

 

Sosyal Sorumluluk Kulübü

 

Sena KURNAZ

Öğr.Gör. Emel TOZLU

 

Busıness Management Kulübü

 

M.Doğan CİNGÖZ

Yrd.Doç.Dr. İsmail Cem AY

 

Havacılık Kulübü

 

H.Semih BATUK

Öğr. Gör. Ahmet Salim SÜZER

 

Erasmus Kulübü

 

İrem CİVELEK

Öğr. Gör. Deniz Taylan UYSAL

 

Reklam Kulübü

 

Canan KARAHAN

Öğr.Gör.Emel TOZLU

 

Sosyal Hizmetler Kulübü

 

Necati TEKER

Yrd. Doç. Dr. Tayfun YEŞİLŞERİT

 

Kızılay Kulübü

 

Esra DÜZGÜN

Özgür ÜRÜKLÜ

 

İnşaat Mühendisliği Kulübü

 

Hüseyin DİNLER

Prof.Dr. Mehmet Sinan ÇAĞDAŞ

 

Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü

 

Ahmet Gökay AKDENİZ

Yrd.Doç.Dr. Nurten Polat DEDE

 

Psikoloji Kulübü

 

Berker A.GONCA

Yrd. Doç. Dr. Latif Ruhsat ALPKAN

 

İletişim Kulübü

 

Elif ULUSOY

Yrd.Doç.Dr. Sinem TUNA

 

İlk Yardım Kulübü

 

Mehmet KARAGÖZ

Dr. Muzaffer BOSTANCI

 

Mutfak Sanatları Kulübü

 

Semih YAMAN

Öğr. Gör. Selma KEÇECİ

 

Sosyoloji Kulübü

 

Burcu ERDOĞAN

Yrd. Doç. Dr.Esra KÖTEN

 

Lider Siyasetciler Kulübü

 

Muhammet GÜLMEZ

Doç. Dr Kutay KARACA

 

İslami Düşünce Ve Aktivite Kulübü

 

Muhammet YAVUZ

Öğr.Gör. Naciye MACİT SEZİKİ

 

Sağlık Bilimleri Kulübü

 

Şifa KÖSEN

Prof. Dr. Yakup Bilge SÜREL

 

Fikri Gelişim Kulübü

 

Hüseyin BEYHAN

Yrd. Doç. Dr. Nevzat UYAROĞLU

 

Çeviri Kulübü

 

Ebru DEMİREL

Öğr. Gör. Utku TÖNEL

 

Sinema Kulübü

 

Hayrettin B. KARADUMAN

Prof. Dr. Semih VURAL

 

Kısa Metrajlı Film Kulübü

 

Uğurcan ASLAN

Öğr. Gör. Selin SÜAR

 

Demokrasi ve İnsan Hakları Kulübü

 

Dilan GELEŞ

Yrd. Doç. Dr R. Murat DEMİRER

 

Beden Eğitimi ve Antrenörlük Kulübü

 

Yunus Emre BÜYÜKBASMACI

Yrd. Doç. Dr. Kubilay ÇİMEN

 

Çevre ve Toplum Gönüllüleri Kulübü

 

Begüm BALIKKAYA

Yrd. Doç. Dr Mustafa YURTTADUR

 

 

Kişisel Gelişim Kulübü

 

Enes GÜLTEKİN

Arş. Gör. Selda MEYDAN

 

Beslenme ve Diyetetik Kulübü

 

Elif Nur BOYKOTAN

Yrd. Doç. Dr. S. Arda ÖZTÜRKCAN

 

İnsan Kaynakları ve Kariyer Kulübü

 

Elif CAN

Öğr. Gör. hülya ATIŞOĞLU

 

Genç Girişimciler Kulübü

 

Mete GÜLEÇ

Yrd. Doç. Dr. E. Beyza BAYARÇELİK

 

 

Hüsn-ü Hat Kulübü

 

Tuğba TEKTAŞ

Yrd. Doç. Dr. Nevzat UYAROĞLU

 

Genç Fizyoterapistler Kulübü

 

Şeyna Nur CAMBİR

Ögr. Gör. Gülşah KINACI

 

 

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

 

Burcu SERPİL

Öğr. Gör. Banu ÜNVER

 

Sağlık Yöneticileri Kulübü

 

Hüseeyin YAZICI

Yrd. Doç. Dr Ebru KARPUZOĞLU ÖZELMAS