Okul Takımlarımız

V O L E Y B O L T A K I M I M I Z  (BAYAN) 

Gelişim Üniversitesi bayan voleybol takımımızı üniversitemiz öğrencileri içerisinden yapmış olduğumuz seçmelerle belirledik. Ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği 2.Lig müsabakaları başvurarak müsabakalarda üniversitemizi temsilen maçlarımızı yapmaktayız. Yeni kurulan bu takımımıza tüm maçlarında başarılar diliyoruz.

 

  F U T B O L  T A K I M I M I Z

Gelişim Üniversitesi Futbol  takımımızı üniversitemiz öğrencileri içerisinden yapmış olduğumuz seçmelerle belirledik. Ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği Müsabakalarda 1.Lig kategorisinde  üniversitemizi temsilen maçlarımızı yapmaktayız. Bu dönem içerisinde yapmış olduğumuz maçları yenerek çeyrek finale yükseldik. 31 Mart-7 Nisan tarihlerinde oynanacak Çeyrek Final, yarı final ve final maçlarında  futbol takımımız en iyi şekilde üniversitemizi temsil edeceklerdir. Takımımıza başarılar diliyoruz.

B A S  K  E  T  B O L   T A K I M I M I Z          

Gelişim Üniversitesi Basketbol takımımızı üniversitemiz öğrencileri içerisinden yapmış olduğumuz seçmelerle belirledik. Ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği 2.Lig müsabakalarına başvurarak antrenmanlarımızı yapmaktayız. 10 Mart-30 Mart tarihleri arasında oynanacak müsabakalarda takımımıza başarılar diliyoruz. 

S A L O N  F U T B O L   T A K I M I M I Z      

Gelişim Üniversitesi Salon Futbol takımımızı üniversitemiz öğrencileri içerisinden yapmış olduğumuz seçmelerle belirledik. Ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği 2.Lig müsabakaları başvurarak müsabakalarda üniversitemizi temsil etmek için gerekli çalışmalara başladık. Yeni kurulan bu takımımızın 6 Nisan- 24 Nisan tarihlerinde yapacağı müsabakalarda takımımıza başarılar diliyoruz.